Haber Detay

NetYazılım Koronavirüs Önlemi! - Başlıklı Haberin Detayını aşağıdan takip edebilirsiniz.

NetYazılım Koronavirüs Önlemi!

NetYazılım Koronavirüs Önlemi!
NetYazılım 2020 Mart 10 itibari ile ülkemize giren ve hızla ülkemiz genelinde yayılmaya devam eden koronavirüs ile ilgili olarak radikal kararlar alma ihtiyacı duymuştur.

Sosyal mesafe kuralları ile doğrudan ilişkili olarak çalışanlarımızın birbirleri ile olan bağlantıları ve olası virüs taşıma durumunun engellenmesi gerekçesi ile netyazılım çalışanları bir sonraki açıklamaya kadar tüm hizmetini Evlerinden sürdüreceklerdir (Home Office).

Hastalığın yayılması ve hastalık kapma riski içeren süre içerisinde siz saygı değer müşterilerimize, zaruri olmaması halinde uzaktan destek vermeye evlerimizden devam edeceğiz.

YAZILIM GELİŞTİRME VE DEVAM EDEN İŞLER İLE İLGİLİ;

Her nekadar sosyal mesafe kuralları devam etsede bizim çalışmalarımız aksamadan devam etmektedir. Buna göre; siz saygı değer müşterilerimiz ile devam eden projelerimiz, yayınlanmış ve hayata geçirilmiş projelerimiz olmak üzere tüm işlerimiz tüm hızı ile devam etmektedir. NETMARKET ve NETİCARET markalarımızda bu çalışma düzeniyle kesintisiz olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Tüm soru ve Sorunlarınız için info@netyazilim.com.tr adresinden veya 0850 532 10 79 nolu telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

SAYGILARIMIZLA

NET YAZILIM