Haber Detay

Net Yazılım Datacenter 'ı 7/24 Açık - Başlıklı Haberin Detayını aşağıdan takip edebilirsiniz.

Net Yazılım Datacenter 'ı 7/24 Açık

Net Yazılım Datacenter 'ı 7/24 Açık
2018 İtibari ile açılan datacenterımız izmir merkez 'de 55 Server ile hizmet vermeye devam ediyor.

Siz saygı değer müşterilerimize sunduğumuz hizmetler bir çok alanda artarak devam etmekte olup bu hizmetlerin belkide en gereklisi server hizmetlerimiz aynı hızda devam etmektedir. 

Türkiye şartlarında bir çok barındırıcı firma, ASP.NET MVC 2.2 .NET Core teknolojisine tam olarak destek vermemekle birlikte yazılımlarınızın hızlı ve stabil çalışmasınıda sağlayamamaktadır. Ancak NET YAZILIM datacenter 'ı 2018 den beri sürekli güncellenen sunucu alt yapısı ve en yüksek gereksinimleri karşılayabilen yazılım alt yapısı ile sizlere işinizi sorunsuz ve problemsiz bir ortamda sürdürebilmeniz için zemin hazırlamaktadır.

2003 'den bu yana bulunduğumuz yazılım piyasasında bir çok ürünü siz saygı değer müşterilerimiz için oluşturduk. Ancak özellikle bir web yazılımının işlevi ve özellikleri işin sürekliliği için yeterli değildir. Yazılımlarınızın müşterilere kesintisiz, problemsiz aktarılabilmesi için iyi bir sunucu alt yapısı gerekmektedir. İşte tamda burada sizlere sunduğumuz sunucu alt yapıları sayesinde işlerinizi kesintisiz ve problemsiz yerine getirebilmeniz ve müşteri memnuniyetini kazanabilmeniz için eşsiz bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sunucu, Hosting, Reseller gibi hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi ürünlerimiz arasından veya direk bize ulaşarak alabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.